Duchovní stránky
Evy Fialové

Aktivační kódy (andělská poselství)
Diamantová voda
Duchovní vzestup planety Země
Fyzické příznaky vzestupu
SOLFEGGIO FREKVENCE
Tatvy + Tatvické hodiny
Duchovní vzestup planety Země

 

Planeta Země vstoupila do nového Zlatého Věku

 

Dne 21.12.2020 nastal velmi zvláštní okamžik na galaktickém kole času a v lidské historii. V tento den došlo k přesnému a správnému datu konce Mayského kalendáře. Planety Jupiter, Saturn a Pluto se v době zimního slunovratu spojily (vytvořily konjunkci) na nultých stupních Vodnáře. Toto byl konec cyklu Kozoroha a začátek cyklu Vodnáře. V krásných, ranních hodinách dne 21.12.2020 skončila drsná energie Věku Ryb a planeta Země vstoupila do slavného zlatého Věku Vodnáře. 
 
21.12.2020 v čase 11:11 hod. (GMT) se tedy konečně rozsvítil nový Zlatý věk Vodnáře a na Zemi se nyní rodí nová 5. dimenze. V pořadí jde o 6. Zlatý Věk (Sat Juga). 
 
Na nebesích se otevřela hvězdná brána, tedy hlavní portál energetického vzestupu. Díky kosmickému zarovnání ve druhé polovině prosince (trojitá konjunkce Jupiter-Saturn-Pluto) začalo na planetu Zemi opět svítit z Centrálního Slunce světlo slavného Zlatého věku Sat Juga, který začal již v roce 2012.
 
V ten den (21.12.2020) byly vesmírné brány plně otevřeny a v historii nejsilnější, nezastavitelný a oslepující proud (čtyřiceti herzového) 40 Hz Gama Světla začal tryskat z nebe a proudit na planetu Zemi. Tato událost je označována jako velký sluneční záblesk nebo kosmický výbuch.
 
A co se bude dít dál?
 
Záblesk oslepujícího bílého, exotického světla z centrálního slunce pohne celou říši do páté dimenze, spustí okamžitý upgrade DNA a ze Země vymýtí veškerou temnotu a nízké vibrace!
 
Jenom pro srovnání Vám chci uvést, že až dosud byla Schumannova rezonance 7,83 Hz (tj. zaokrouhleně 8 Hz). Takže jsme byli zvyklí jen na sílu 8 Hz. A teď najednou nás obklopí 5x silnější energie 5. dimenze (40 Hz). Tak si zkuste představit, co to s námi udělá! Mnoho lidí tuto energii neunese a bude mít zdravotní problémy, ať už fyzické nebo psychické.
 
Lidé se musí dramaticky vyrovnat (tj. zvýšit si hladiny svých vibrací), aby dokázali tyto frekvence integrovat. Drtivá většina populace lidstva je nyní na frekvenci 7,83 Hz a frekvence generovaná z galaktického jádra je standardně 40 Hz, což je spodní hranice páté dimenze. Je to nezastavitelné... 
 
Velký sluneční záblesk bude masivní erupcí oslepujícího magnetického 5D bílého gama světla, vystřeleného z galaktického jádra, které bude pozorováno ze Země. Energie uvolněná z této centrální sluneční emise je známá jako průlom komprese. Spustila událost hromadného vzestupu planetárního vědomí. Starověcí mudrci říkají, že světlo z tohoto kosmického výbuchu bude tak silné, že rozzáří oblohu Země na dobu 1000 let. Toto božské zlaté světlo nového Věku osvětlí planetu Zemi během příštího tisíciletí. 
 
A na tuto velikou událost musí být lidstvo připraveno. Musíme si na to připravit svá těla, tj. očistit si čakry a jemnohmotná těla, meditovat, zvyšovat si hladiny svých osobních vibrací, občas si udělat půst, jíst lehkou stravu, jíst zdravě, pokud možno vynechat maso (protože to snižuje hladiny vibrací) apod. 
 
Již na začátku října 2020 došlo k hlavnímu vítězství Světla. Planeta Země byla osvobozena od temných sil, které ji držely jako rukojmí. Od této chvíle na planetu Zemi proudí z Centrálního Slunce velké množství pozitivní energie, která je každým dnem silnější a silnější ... a její síla vyvrcholí právě toho 21.12.2020. 
 
Tato energie nám především mění naši DNA. Od poloviny října 2020 došlo na planetě Zemi k masívní expanzi DNA, což vede k velkému probuzení lidstva na nové a vyšší úrovně. Tato expanze DNA spouští významné zvýšení globálního lidského vědomí! Změny vašeho těla probíhají nyní hlavně v noci a ve spánku. Paprsky této energie nyní otevírají banky buněčné paměti, protože se aktivují nové řetězce DNA. 
 
Světlo nyní zaplavuje naši planetu astronomickou rychlostí, energie Kristova vědomí přicházejí velkými branami a portály, aby vám všem pomohly s čímkoliv, co je pro náš vzestup potřeba. 
 
Velká část lidstva se jen dívá dolů na Zemi (kde je koronavirus, šarvátky kolem amerických voleb apod.), zatímco nahoře nad námi (na duchovní úrovni) se odehrávají veliké bitvy. Rok 2020 je rokem velkého probuzení. 
 
Síly světla, které chrání lidstvo, zvítězily na všech frontách, a nyní je vše připraveno! 
 
Velký čas Země konečně přišel! ... Začínáme!

 

 

 

Na nebi se po stovkách let objevila "Betlémská hvězda"

 

Před vánocemi 2020 se na nebi (téměř po 800 letech) opět objevila "Betlémská hvězda". Šlo o zvláštní astronomický úkaz, který podle biblické tradice předcházel narození Spasitele. Právě tato hvězda měla přimět tři mudrce z východu k pouti za narozeným Ježíškem, kterému se přišli poklonit. Hvězda, kterou viděli na východě, šla před nimi, až se zastavila nad místem, kde bylo dítě. 

Tento úkaz na obloze jsme si mohli 21. prosince 2020 dopřát všichni. Nejednalo se však jen o jednu jedinou hvězdu, ale o těsnou konjunkci dvou planet: Jupitera a Saturna. Tyto dvě planety se tak těsně přiblížily k sobě, že vypadaly jako jedna veliká a velmi jasná hvězda, kterou bylo možno spatřit nad jihozápadním obzorem v době mezi 16:30 až 18:30 hod. SEČ. K vidění tedy byly jen pouhé dvě hodiny. 

Zajímavý úkaz nastal také 17. prosince, kdy se v jejich blízkosti ocitnul i úzký srpek dorůstajícího Měsíce. 

 

 

© 2002 - 2024 Eva Fialová