Duchovní stránky
Evy Fialové

Andělské karty v praxi
Kurz věštění z cikánských karet
Kurz věštění z karet Mlle Lenormand
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet
Škola Tarotu
Věštecké poradenství po telefonu nebo přes VIBER
Věštecké poradenství přes e-mail
Karty

Výklad z karet Vám objasní otázky běžného života. Karty magicky odrážejí všechno to, co se skrývá v hlubinách Vašeho nitra, Vašeho nevědomí. S jejich pomocí se dozvíte něco více sami o sobě a o své budoucnosti. Karetní výklad Vám vyjasní Vaše vztahy a kromě toho Vám pomůže najít i vhodná řešení Vašich problémů. Já používám vícero druhů karet, nejčastěji však karty Mlle Lenormand a TAROT. Tarotové karty mi slouží k hlubší analýze problému při celkovém shrnutí výkladu, pro upřesnění a pro lepší orientaci ve věcech skrytých. 

Karty vykládám jenom dospělým osobám (aspoň od 18 let). Na malé či nezletilé děti Vám karty sice nevyložím, ale budete-li potřebovat něco o svých dětech zjistit, potom Vám mohu vyjít vstříc například s pomocí astrologie nebo numerologie. Kromě toho chci upozornit také na to, abyste nežádali karetní výklad na jiné osoby. Nemáte právo nahlížet do osudu těchto osob bez jejich vědomí.

V případě potřeby dělám karty i po telefonu, přes Skype a nebo přes Viber. Informace jsou uvedené zde na této stránce v levém pruhu.
 

 

Výklad karet BRNO

 

Osobní konzultace:

 

pondělí až čtvrtek ................................ 10 - 18 hod.
pátek ...................................................  10 - 15 hod.
 
Cena osobní konzultace ...... Kč 300,--/půl hodiny
 
            (Přesáhne-li jednání půl hodiny, tak se cena 
            úměrně zvyšuje podle délky konzultace).
 
 

 

Výklad karet po telefonu (přes Viber):

Podrobné informace k tomuto způsobu výkladu karet jsou uvedené zde (klikněte si na odkaz):

"Věštecké poradenství po telefonu/přes Viber"

 

Pokyny k osobním konzultacím:

  • Na výklad karet je nutné se předem objednat, nejlépe formou SMS na mobil. Do SMS-ky napište, kdy máte volno (např. mohu každý den až od 15 hod). V odpovědi Vám navrhnu volné termíny, ze kterých si vyberete a jeden z nich mi potvrdíte.

    Na SMS (nebo e-maily) s nabídnutými termíny je nutno reagovat ihned nebo aspoň ještě tentýž den.

    Objednávka platí teprve tehdy, až si ji oboustranně potvrdíme!

    K objednání na karty je možno použít i e-mail, ovšem pouze za předpokladu, že máte možnost pružně reagovat a na mail s nabídnutými termíny ještě tentýž den odpovědět.

  • Budete-li objednávat i jinou osobu, je nutné nahlásit nejen svoje jméno, ale i jméno a číslo mobilu osoby, kterou objednáváte. A hlavně přebíráte zodpovědnost za to, že dotyčná osoba se skutečně dostaví.

 

 

Karetní a tarotové kurzy

 

       Pro ty z vás, kteří se chcete naučit vykládat karty, pořádám kurzy věštění z různých druhů karet a z Tarotu. Různé typy kurzů (a podrobnosti k nim) najdete zde na této stránce (nahoře) v levém pruhu s odkazy.

       Zde jsou odkazy ke dvěma nejžádanějším kurzům (klikněte si na ně):


 

 

© 2002 - 2019 Eva Fialová