Duchovní stránky
Evy Fialové

Aktivační kódy (andělská poselství)
Diamantová voda
Duchovní vzestup planety Země
Fyzické příznaky vzestupu
SOLFEGGIO FREKVENCE
Tatvy + Tatvické hodiny
Diamantová voda

Diamantová voda - dar naší Zemi

Diamantová voda - to je pramenitá voda, u níž byla zrychlena vibrační frekvence. Reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá, a otevírá lidem cestu k vyššímu vědomí a poznání.

Diamantová voda pochází z Francie - a její technologii vyvinul Joël Ducatillon.

K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu diamantovou se používají speciální číselné kódy a také hudba.

Technologie diamantové vody představuje sestrojení kódovacího přístroje. Tento přístroj zaznamenává vícerozměrné kódy - a tyto kódy pak jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se tedy dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.

Jaké jsou účinky Diamantové vody?

 
Účinky jsou skutečně neuvěřitelné a mnohostranné. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus od škodlivých látek a odplavuje je z těla ven, uvolňuje a likviduje nashromážděné energetické bloky, je schopna léčit mnoho nemocí. Působí pozitivně nejen na lidi, ale i na zvířata a veškerou vegetaci na naší Zemi. Diamantová voda je srovnávána s léky, především s homeopatií a fytoterapií.


Má Diamantová voda nějaké vedlejší účinky? 

 

Je nutné upozornit na to, že Diamantová voda je velmi silná a může na počátku užívání vyvolat prvotní reakce jako je angína, rýma, migréna nebo jiné neobvyklé potíže. Těchto prvních příznaků se nemusíme obávat, tělo totiž startuje ozdravný, léčebný a detoxikační proces. Veškeré potíže brzy vymizí a vše se znormalizuje. Je to podobné jako u homeopatického způsobu léčby. 

Kde všude se může Diamantová voda využít?

Doporučuje se, aby Diamantovou vodu pili všichni lidé. Ovšem starší lidé ji někdy odmítají s odůvodněním, že jim už nestojí zato měnit své návyky. Diamantová voda působí protizánětlivě, dezinfekčně, čistí a bělí zuby, hojí rány, léčí nemoci. Každý si ji musí vyzkoušet individuálně sám. Diamantovou vodu můžeme pít jako běžný nápoj, ale výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a veškerých pokrmů. Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna. Diamantová voda snižuje účinky alkoholu a kofeinu, může se tedy míchat například i s alkoholem.

Všechna zvířata jako psi, kočky, koně, ale i ptáci budou dávat Diamantové vodě vždy přednost, pokud budou mít na výběr. Lze ji dávat i hospodářským zvířatům.

Diamantovou vodu můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovačů vzduchu a rozprašovačů, zalévají se s ní pokojové i zahradní rostliny. Vegetace je pak mnohem bohatší, bujnější a větší. Řezané květiny ve váze s Diamantovou vodou vydrží déle čerstvé.

Diamantová voda se přidává rovněž do různých krémů a mastí, které léčí popáleniny, ekzémy, postižené klouby nebo svaly. Používá se také k obkladům. Další pozoruhodná vlastnost Diamantové vody je, že snižuje obsah chlóru ve vodě. Proto se přidává do bazénů a koupališť. Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Diamantová voda může zabránit efektu nějakého léku jen tehdy, když je lék pro dotyčného člověka škodlivý. Všechno, co živému neprospívá, např. používání umělých hnojiv, se v Diamantové vodě zničí. Ze zahraničí jsou známy případy, kdy je Diamantová voda využívána i v pivovarnictví. Její využití je tedy všestranné. Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší. 

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává?

K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a zbývajících 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální - a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Diamantovou vodu uchováváme ve skleněných lahvích, v umělohmotných jenom krátkodobě. Důle?ité je, abychom nezapomněli uchovat si rezervu pro namnožení další Diamantové vody.

Jak postupujeme při vkládání informací a našich záměrů do Diamantové vody?

Jednoduše si vezmeme do ruky skleničku s Diamantovou vodou a nahlas vyjádříme svůj záměr, úmysl nebo přání, např. zlepšení určitých zdravotních potíží nebo jejich vyléčení, ale také řešení obtížných životních situací, problémů apod. Energie těchto vyslovených úmyslů a přání opustí plexus solaris a informace se zaznamená do Diamantové vody. Pak se postupně dostavují výsledky. Ty jsou závislé na síle vyvolaných emocí při vkládání informací. Přání a úmysly je vhodné vkládat do Diamantové vody i několikrát denně, účinek se zesiluje. V některých případech tato voda reaguje okamžitě.

Zkušenosti s užíváním Diamantové vody:

Po tříměsíčním užívání Diamantové vody byly získány tyto zkušenosti a poznatky:

 • pitím diamantové vody mizí bolesti žaludku, nevolnost a zažívací potíže
 • bylo zaznamenáno vyléčení akutního zánětu močových cest (pitím této vody)
 • vyléčení nejrůznějších kožních ekzémů, dermatologických mykóz a kožních infekcí, způsobených plísněmi a kvasinkami - lokální potírání kůže
 • podporuje hojení bércových vředů - pomocí obkladů z Diamantové vody
 • zlepšení výsledků laboratorních testů při odběru krve - po pití této vody
 • hojení hnisajících infekcí, zánětů a ran - potíráním
 • na odřeniny, škrábance, bodnutí hmyzem, okamžitě mizí bolest a štípání - potíráním
 • spálení na slunci, mizí bolest a kůže se rychle hojí - potíráním a obklady Diamantové vody
 • rychlé hojení a zcelování jizev - potíráním
 • opary na rtech, v raném stadiu mizí ihned - potíráním
 • záněty a vyrážky v dutině ústní - rychle se hojí vyplachováním úst Diamantovou vodou
 • zjemňuje se pleš a pokožka - omýváním v Diamantové vodě
 • namožené klouby a svaly - rychlé zmírnění bolestí a otoků při přikládání obkladů s Diamantovou vodou
 • gynekologické záněty se léčí - pitím této vody

Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit. Pokud porovnáte chuť běžné pitné vody s vodou Diamantovou, okamžitě poznáte rozdíl. Diamantová voda připomíná kvalitní a lahodnou vodu z horských bystřin a pramenů.

S Diamantovou vodou bychom měli zacházet láskyplně; je to dar pro nás pro všechny a pro celou planetu. Jak připomíná autor technologie Diamantové vody Joël Ducatillon, jejím cílem je přivést v?echny bytosti na jiný stupeň poznání. Diamantová voda působí a účinkuje ve směru, o který ji sami požádáme!

Dle vlastních zkušeností s Diamantovou vodou doporučujeme začít s jejím užíváním - především pitím - velmi zvolna, tj. zpočátku ve velmi malých dávkách, které můžete postupně zvyšovat. Platí to zvláště u zastaralých chronických onemocnění, neboť očistná reakce může být velice bouřlivá. Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit. Velice dobrou zkušenost jsme získali při jejím vnějším použití, např. na poškozenou pokožku, nebo také při zálivce rostlin, které pak rostou jako ony "houby po dešti".

Diamantová voda se díky své neomezené schopnosti "sama se reprodukovat", množí samozřejmě zdarma, nyní po celém světě. Proto ji i Vy získáte zdarma a vnímejte to jako vyšší dar.


Do vzduchu odpařená diamantová voda zvyšuje vědomí.

 

 

Další podrobné informace o Diamantové vodě najdete na:

http://diamantovavoda.agartha.cz/index2.html 

 

© 2002 - 2024 Eva Fialová