Duchovní stránky
Evy Fialové

Andělské karty v praxi
Kurz věštění z cikánských karet
Kurz věštění z karet Mlle Lenormand
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet
Škola Tarotu
Věštecké poradenství po telefonu nebo přes VIBER
Věštecké poradenství přes e-mail
Škola Tarotu

Škola Tarotu je hloubkové studium Tarotu a má celkem 24 lekcí, které jsou rozdělené na tři cykly. 

Interval konání:
každých 14 dní,  vždy dvě lekce současně. Dobu konání kurzu je možno dohodnout osobně s účastníky kurzu.

S těmi, kteří dojíždí z větších vzdáleností, jsem ochotná se domluvit dle potřeby i na jiných intervalech výuky (např. 1x za měsíc, ale s větším množstvím učiva naráz).

Kurz je možno absolvovat také korespondenční formou přes e-mail. 

Osobní výuka probíhá formou studia, takže žáci mají možnost se do příští lekce připravit, probírané učivo si v klidu doma mohou znovu přečíst a zopakovat, procvičovat si své vlastní karetní výklady - a na základě toho potom mohou konzultovat problémy, na které sami při praktickém výkladu karet narazí. Ke každé lekci je dodán podrobný písemný učební materiál. Tarotové karty si však musíte zakoupit sami dle vlastního výběru.

 

Obsah kurzu:

 

1. cyklus:

Něco o historii Tarotu. Rozdělení Tarotu. Strom života a kabala. Nabíjení karet, rituály, hlavní zásady při práci s Tarotem. Správné kladení otázek. Karty Velkých arkán. Významy barev na kartách, symbolika, astrologická přiřazení, význam obrácených karet. Jednoduché výklady karet. Tarot a čakry, meditace. Bláznova cesta. Výpočet kvintesence. Růstové symboly a jejich výpočet. V tomto cyklu se studenti učí nejen význam jednotlivých karet Velkých arkán, ale učí se tyto karty také "hloubkově prožívat" (v praktickém životě i ve snu), meditovat s nimi a svým podvědomím vstřebávat jejich poučení. Učí se pracovat se svou intuicí a naladit se na vibrační rovinu karet. Pravidla a nástroje Tarotu se musí stát součástí jejich automatického myšlení, pocitů i jednání.

2. cyklus:

Zde se probírají karty Malých arkán (všech 4 barev) - jejich význam a symbolika. Praktické procvičování různých karetních výkladů. Ve druhém cyklu se samozřejmě pokračuje v hloubkovém prožívání karet a v umění dokonalé koncentrace - tedy ve všem, co jsme se již naučili v prvním cyklu.

3. cyklus:

Dvorní karty - jejich specilní významy a symbolika. Výuka složitějších karetních výkladů. Jsou zde i karetní výklady pro "rozhodování", pokud se člověk ocitne na životní křižovatce. Cikánská metoda výkladu karet. Karma a reinkarnace v tarotových kartách. Karmický kříž - výklad minulého života. A také některé další výklady zaměřené na minulá vtělení a smysl života. Karetní výklady na hloubkovější rozebírání partnerských vztahů. Zdravotní diagnostika z tarotových karet. Tarot a astrologie. Tarot a andělé. Živly a karetní magie. Závěrečné rady pro používání Tarotu v praxi.

 
Cena kurzu:

1. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
2. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
3. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
 
Každý cyklus je možno platit samostatně.
 
Současně s přihláškou je nutno uhradit částku za I. cyklus kurzu (jako závazná forma přihlášení).
Pokud byste se však závazně přihlásili a pak se kurzu nezúčastnili, bude Vám z vrácené částky odečten manipulační poplatek 500,-- Kč.

Kurz je možno absolvovat i přes e-mail.
 
Zájemci o certifikát musí projít ještě další odbornou výukou a závěrečnou zkouškou. 
 

Chcete-li se přihlásit do Školy Tarotu,

pak si nejprve vyberte termín kurzu v kalendáři akcí - zde si klikněte na odkaz: KALENDÁŘ AKCÍ

Přihlášku najdete zde v tomto odkazu (klikněte si na něj): PŘIHLÁŠKA - a současně s přihláškou uhraďte částku za I. cyklus kurzu.

Po vyplnění přihlášky Vám sdělím číslo účtu, na které uhradíte platbu. Jakékoliv dotazy nebo sdělení pište v přihlášce do kolonky Poznámka a nebo mi je napište na mail. Moji poštovní adresu (pro případ placení složenkou) najdete vpravo nahoře pod tlačítkem KONTAKT.

 

© 2002 - 2019 Eva Fialová