Duchovní stránky
Evy Fialové

Andělské karty v praxi
Kurz věštění z cikánských karet
Kurz věštění z karet Mlle Lenormand
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet
Škola Tarotu
Věštecké poradenství po telefonu (nebo přes Viber či WhatsApp)
Věštecké poradenství přes e-mail
Škola Tarotu

Škola Tarotu

je hloubkové studium Tarotu a má celkem 24 lekcí, které jsou rozdělené na tři cykly. 

V současné době pořádám kurzy tarotu pouze korespondenční formou, tj. na dálku (přes e-mail). 

 
Obsah kurzu:

 

1. cyklus:

Něco o historii Tarotu. Rozdělení Tarotu. Strom života a kabala. Nabíjení karet, rituály, hlavní zásady při práci s Tarotem. Správné kladení otázek. Karty Velkých arkán. Významy barev na kartách, symbolika, astrologická přiřazení, význam obrácených karet. Jednoduché výklady karet. Tarot a čakry, meditace. Bláznova cesta. Výpočet kvintesence. Růstové symboly a jejich výpočet. V tomto cyklu se studenti učí nejen význam jednotlivých karet Velkých arkán, ale učí se tyto karty také "hloubkově prožívat" (v praktickém životě i ve snu), meditovat s nimi a svým podvědomím vstřebávat jejich poučení. Učí se pracovat se svou intuicí a naladit se na vibrační rovinu karet. Pravidla a nástroje Tarotu se musí stát součástí jejich automatického myšlení, pocitů i jednání.

 

2. cyklus:

Zde se probírají karty Malých arkán (všech 4 barev) - jejich význam a symbolika. Praktické procvičování různých karetních výkladů. Ve druhém cyklu se samozřejmě pokračuje v hloubkovém prožívání karet a v umění dokonalé koncentrace - tedy ve všem, co jsme se již naučili v prvním cyklu.

 

3. cyklus:

Dvorní karty - jejich specilní významy a symbolika. Výuka složitějších karetních výkladů. Jsou zde i karetní výklady pro "rozhodování", pokud se člověk ocitne na životní křižovatce. Cikánská metoda výkladu karet. Karma a reinkarnace v tarotových kartách. Karmický kříž - výklad minulého života. A také některé další výklady zaměřené na minulá vtělení a smysl života. Karetní výklady na hloubkovější rozebírání partnerských vztahů. Zdravotní diagnostika z tarotových karet. Tarot a astrologie. Tarot a andělé. Živly a karetní magie. Závěrečné rady pro používání Tarotu v praxi.

 
 
Cena kurzu:

1. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
2. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
3. cyklus (8 lekcí):  2.400,-- Kč     (98 EUR)
 
Každý cyklus je možno platit samostatně.
 
Současně s přihláškou je nutno uhradit částku za I. cyklus kurzu (jako závazná forma přihlášení).

 

Chcete-li se přihlásit do Školy Tarotu,

pak mi napište na můj email:  ethereal@seznam.cz

a nebo vyplňte přihlášku - najdete ji zde v tomto odkazu (klikněte si na něj): PŘIHLÁŠKA 

Po vyplnění přihlášky Vám sdělím číslo účtu, na který uhradíte platbu. Moji poštovní adresu (pro případ placení složenkou) najdete vpravo nahoře pod tlačítkem KONTAKT.

 

© 2002 - 2021 Eva Fialová