Duchovní stránky
Evy Fialové

Andělské karty v praxi
Kurz věštění z cikánských karet
Kurz věštění z karet Mlle Lenormand
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet
Škola Tarotu
Věštecké poradenství po telefonu (nebo přes Viber či WhatsApp)
Věštecké poradenství přes e-mail
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet

xx

Kurz je možno absolvovat osobně nebo přes e-mail. V případě osobní účasti se jedná o určitý počet pravidelných dvouhodinových setkání, většinou od 17-19 hod nebo dle dohody. (Podmínkou pro konání osobního kurzu jsou však minimálně dva přihlášení zájemci).

Ojedinělým zájemcům nabízím kurz přes e-mail. V tomto případě manuály dostanete na mail (po jednotlivých lekcích), prostudujete si je, naučíte se významy karet. A přes e-mail pak spolu budeme konzultovat vaše vlastní karetní výklady nebo případné další dotazy.

Kurz je rozdělen do dvou částí.

 

I. cyklus kurzu

V prvním stupni se seznámíte s podrobnými významy jednotlivých karet a barev - a jejich vzájemnými kombinacemi. Naučíte se také zdravotní významy karet. Dále si rozebereme figurální karty a budeme podle nich určovat osoby, jejich povahu, vzhled, přibližný věk, barvu vlasů apod. Zaměříme se i na správné kladení otázek a naučíte se vykládat menší a středně velké karetní výklady. Budeme především procvičovat vaše vlastní výklady.

 

II. cyklus kurzu

Ve druhém stupni už se pustíme do náročnějších výkladů a do velkého výkladu ze všech 32 karet. Naučíte se sestavit tzv. velkou tabuli a číst v rovině minulosti, přítomnosti a budoucnosti, také se naučíte určovat čas a další důležité věci. Naučíte se posuzovat tabuli i z hlediska jednotlivých domů. A také si povíme něco o živlech a karetní magii.

 
Ceny:
I. cyklus kurzu (8 lekcí) .............  2.400,-- Kč
II. cyklus kurzu (8 lekcí) ............  2.400,-- Kč

 

© 2002 - 2021 Eva Fialová